Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Florbalový bronz v Hostinném pro ZŠ Strž

Redakce, / 12.02.2024, Dvůr Králové nad Labem, sokol.kralovedvorsko.cz
Po roce jsme se opět zúčastnili florbalového turnaje otevřené kategorie žáků do 5. tříd, který se konal v Hostinném. Utkalo se tu celkem 10 týmů z celého okresu.

FOTOGALERIE - Florbalový bronz v Hostinném pro ZŠ Strž!

Ze Dvora Králové n.L. jsme byli jediní zástupci. Našich 7 statečných rozjelo turnaj velmi dobře a ze skupiny jsme s jednou prohrou postoupili z 1. místa. Semifinále s Vrchlabím pak bylo dost nervózní, protože gól padl až v druhé půli, bohužel jediný a do naší branky. Finále nám tedy uteklo opravdu „o prsa korejské závodnice“. Nebyl ale čas ptát se, kdo je kdo a rychle jsme se museli začít soustředit na zápas o bronzovou medaili. Tady jsme narazili na soupeře ze skupiny, se kterým jsme už jednou vyhráli, ale spoléhat jsme na to nemohli.

V tomto utkání s Lánovem jsme dokonce chvíli prohrávali. Verva našich hráčů však byla obrovská a skóre jsme během minuty zase srovnali. Trochu jsme se na hřišti uvolnili, nakonec jsme utkání o bronz s přehledem ovládli a nastříleli jim 7:2! Měli jsme radost, že po smolném semifinále jsme si zpravili chuť a při vyhlašování výsledků jsme si mohli dojít pro medaile.

Děkujeme všem soupeřům, organizátorovi a gratulujeme postupujícím soupeřům do krajského kola. Budeme se těšit na další sportovní soutěže!