Královédvorsko > Sport > tenis

Třetí srpnový víkend se hráčům dvorského tenisového klubu vydařil

Redakce / 20.08.2019, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
Naši hráči v minulém týdnu absolvovali řadu turnajů a byli vidět i na stupních vítězů.

FOTOGALERIE - TÝDEN 12.-18.8.2019 SE PRO TCDK VYDAŘIL🎾🏆!!

Kuba Filip se dostal mezi nejlepších 16 v singlu a mezi 8 v deblu na MČR starších žáků, dále zvítězil ve čtyřhře a získal 3. místo ve dvouhře na turnaji dorostu v Poděbradech.

Daniel Pátý uhrál čtvrtfinále singlu na turnaji M25 dospělích v Maďarsku a měl by se příští pondělí objevit v novém vydání žebříčku ATP. Michael Pátý na stejném turnaji zvítězil v 1. kole kvalifikace.

Dáda Motal zvítězil v sobotu na turnaji minitenistů na Spartě a vede průběžné pořadí série těchto turnajů.

Břéťa Lukáš na turnaji dorostenců kategorie B získal titul v deblu v Pardubicích, na stejném turnaji se probojoval mezi 4 nejlepší v singlu, o pár dní dříve přivezl bronz za debl v Mostu.

Mladší žák Honzík Motal o víkendu skončil 3. v singlu a 1. v deblu na turnaji v Hradci Králové.

Barča Bartošová byla ve finále turnaje starších žákyň čtyřhry v Trutnově.

Babytenista Vojta Havlásek vyhrál soutěž útěchy v Hradci Králové.